1000,0000
Česká republika
(Kč)

Erreichte Vorteile

  • Kostenloser Katalog
  • Freies proben
  • Freies produkt
    (mehr kaufen für 2 000 Kč)
  • Sie können kostenlose Proben im Warenkorb auswählen. Wenn Sie die Muster nicht selbst auswählen, wählen wir sie zufällig aus einer Vielzahl von Produkten aus. Klicken Sie auf diesen Titel, um eine Liste der Beispiele anzuzeigen.
  • Sie können kostenlos ein Produkt im Warenkorb auswählen. Wenn Sie kein Geschenk selbst auswählen, wählen wir es nach dem Zufallsprinzip aus einer Vielzahl von Produkten aus.
  • Kostenlose Lieferung mit Lieferungsgesellschaft
    ( 1 500 Kč fehlt noch)

Währungsauswahl

(Kč)
banner
banner
banner

Tel :. +420 545 245 048-9

Hotline: +420 736 142 376

ÖFFNUNGSZEITEN
Mo - Fr: 8:00-16:00 

Sie können auch unsere E-Mail-Adresse senden: forlife@forlifemadaga.com

Hypercitlivá, poškozená kůže


HYPERCITLIVÁ, POŠKOZENÁ A RIZIKOVÁ KŮŽE


Ošetření poškozené (rizikové) a nadměrně citlivé kůže je velmi obtížná záležitost. Je třeba si uvědomit, že pokud má pokožka sníženou schopnost své ochranné bariérové funkce, je a bude nadměrně citlivá až do doby, kdy takto poškozená bariérová funkce bude znovu obnovena. K poškozené kůži je třeba přistupovat citlivě a pečlivě zvažovat každý krok k nápravě, jelikož reaguje na téměř všechny podněty zvýšenou senzitivitou - reakcí.

Existuje mnoho kosmetických přípravků různých firem, které jsou pro citlivou pokožku určeny. Převážně se jedná o prostředky, které jsou založeny na obsahových složkách fysiologicky přítomných ve strukturách kožního povrchu (např. ceramidy, cholesterol, urea aj.) a cíleně vylučující jakékoliv látky se schopností vyvolávat přecitlivělost (tzv. alergenní suroviny). Přesto nelze, ani při aplikaci takovýchto kosmetických nebo dermatologických prostředků na citlivou pokožku, vývoj podráždění vyloučit.

For Life, kromě vyloučení potenciálních dráždivých a alergogenních látek, vychází v koncepci svých výrobků zaměřených pro aplikaci na kůži hypercitlivou a poškozenou ze zcela nového recepturního složení a nové koncepce přípravků pro výše uvedené stavy poškozené a nadměrně citlivé kůže.

Řadu výrobků 2DERM vyvíjel tým vývojových odborníků společně s uznávanými dermatology po dobu 2 let. Výsledkem této vývojové práce jsou systémové emulzní přípravky 2DERM, které na kůži vytváří optimální podmínky pro urychlené obnovení fysiologických regeneračních a ochranných procesů. Tyto přípravky byly dlouhodobě a úspěšně klinicky testovány, jejich jedinečnost a originalita byla završena udělením patentu (CS Patent For Life spol. s r. o. 2011).

Klinická ověření prokázaly, že po aplikaci emulzního systému 2DERM dochází velmi rychle k reparaci poškozené pokožky, zmírnění svědění, odstranění podráždění, snížení suchosti a celkově rychlejší regeneraci.

Věříme, že tyto přípravky zcela změní dosud tradovaný mýtus, že hypercitlivou (poškozenou) kůži nelze ošetřit bez rizika.2DERM DERMATO - KOSMETICKÉ PŘÍPRAVKY


Péče bez rizika!

2DERM emulzní systém je vhodný pro stavy s porušenou bariérovou funkcí kůže tzn:

- přecitlivělé pokožky (např. na kosmetické přípravky, léčiva, alergeny apod.)
- stavů tzv. hypersenzitivní pokožky se zvýšenou reakcí  (červenání, otok, pálení)
- podrážděné pokožky (sluncem, mechanickým třením aj.)
- po zákroku (chemický peeling, laser, mikrodermabraze, depilace apod.)
- stárnoucí, vrásčité pokožky
- suché, popraskané pokožky a rtů
- jako ochrana a prevence před vnějšími vlivy a nepřízní počasí
- kůže s funkční poruchou bariérové funkce:
• atopická dermatitida
• psoriaza, lichen ruber ve fázi akutního výsevu s výrazným svěděním
• seborrhoická dermatitida
• vrozená suchost kůže - xerodermie


2DERM BARIEROVÝ KRÉM TRANSPARENT - pro denní i noční aplikaci
2DERM BARIEROVÝ KRÉM COLOUR s obsahem lehkého přirozeného pigmentu pro denní aplikaci
2DERM REHA SPECIAL - BARIEROVÝ KRÉM - pro akutní ošetření kůže


DOPLŇKOVÉ PŘÍPRAVKY:


2DERM ČISTICÍ DUOBASE

2DERM MASKA PROTECTIVE
• 2DERM REHA LOTIO

Chci koupit přípravky 2DERM.

Die meistverkauften Produkte
Direkte Linie