1000,0000
Česká republika
(Kč)

Erreichte Vorteile

  • Kostenloser Katalog
  • Sie können kostenlose Proben im Warenkorb auswählen. Wenn Sie die Muster nicht selbst auswählen, wählen wir sie zufällig aus einer Vielzahl von Produkten aus. Klicken Sie auf diesen Titel, um eine Liste der Beispiele anzuzeigen.
  • Sie können kostenlos ein Produkt im Warenkorb auswählen. Wenn Sie kein Geschenk selbst auswählen, wählen wir es nach dem Zufallsprinzip aus einer Vielzahl von Produkten aus.
  • Kostenlose Lieferung mit Lieferungsgesellschaft
    ( 1 500 Kč fehlt noch)

Währungsauswahl

(Kč)
banner
banner
banner
Bestseller

Tel :. +420 545 245 048-9

Hotline: +420 736 142 376

ÖFFNUNGSZEITEN
Mo - Fr: 8:00-16:00 

Sie können auch unsere E-Mail-Adresse senden: forlife@forlifemadaga.com

Výroba kosmetiky, vývojové laboratoře


Výroba a vývoj kosmetických přípravků FOR LIFE & MADAGA probíhá pod přísnou kontrolou dle standardů EU. Všechny přípravky jsou koncipovány se záměrem maximálního využití vlastností účinných látek.

Abychom dosáhli špičkové kvality, vysoké účinnosti a šetrnosti přípravků FOR LIFE & MADAGA, vyrábíme je za přísných provozních podmínek pomocí nejmodernější technologie HIGH TECHNOLOGY III (obdobná jako u léčiv) ve sterilním prostředí bez přístupu atmosférického vzduchu. Významným kritériem je minimalizace či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konzervační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji. Přípravky FLM lze právem zařadit do kategorie selektivní přírodní dermokosmetiky.

Aktivně se podílíme na výzkumu v oblasti působení kosmetických přípravků na kůži a patentovali jsme emulzní systém pro podporu přirozené regenerace poškozené kůže.
Významně působíme na poli kosmetologie a dermatologie a též publikujeme odborné články a příspěvky.


Výroba přípravků FOR LIFE & MADAGA - HIGH TECHNOLOGY III zajišťuje:

- rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků

- okamžitý transport účinných látek do pokožky

- vyšší ochranu pleti před vnějšími vlivy

- vyloučení tvorby komedonů, zamezení rozšiřování pórů

- vyšší účinek - hydratace, výživa a regenerace

- zvýšení tolerance pro citlivé typy pletí

- garanci maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků

 

 

VÝVOJOVÉ LABORATOŘE FOR LIFE

V laboratořích For Life spol. s r.o. ve spolupráci s předními světově uznávanými dermatology byl vyvinut a uveden na trh unikátní emulzní systém 2DERM, jenž má zcela nové originální složení, a který je nesporným přínosem pro chronicky postiženou kůži. Jistě se stane základem pro další vývoj kosmetických prostředků na úrovni mikro a nanotechnologie. V této kategorii přípravků připravujeme mnoho dalších novinek.

Dlouhodobě se také věnujeme problematice mikroemulzí, tzn. jejich optimální struktuře a účinnější penetraci do kožního povrchu. U emulzí FOR LIFE & MADAGA jsou částice mnohonásobně menší s rovnoměrnou strukturou bez přítomnosti zbytkového kyslíku a kysličníku uhličitého.
Rozdíl je významný ve velikosti a rovnoměrnosti částic (micel), jejichž rozměr a rozmístění v emulzi má zásadní vliv nejen na kvalitu přípravku, ale hlavně na zmíněnou vyšší penetraci do pokožky. Díky tomuto unikátnímu systému můžeme lépe pracovat s účinnými složkami a cíleněji je vpravovat do mezibuněčných prostor.

 

FOR LIFE spol. s r.o. je členem mezinárodního sdružení kosmetických výrobců EU.
FOR LIFE, FOR LIFE & MADAGA, Sfingolipids, Hydrooptimal, NATURAL INNOVATION, 2DERM, MY SECRET jsou mezinárodně registrované ochranné známky.

Die meistverkauften Produkte
Direkte Linie